Trakya Birlik
Tekirdağ
DOLAR26.8413
EURO28.793
ALTIN1655.4

Mestan Özcan’dan Marmaraereğlisi’ne Asfalt ve Doğal Gaz Müjdesi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Mestan Özcan’dan Marmaraereğlisi’ne Asfalt ve Doğal Gaz Müjdesi
Abone ol
AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, bugünkü canlı yayınında Marmaraereğlisi için iki farklı müjde açıkladı.

İlçe belediyesinin 7,5 aydır AK Parti’de olduğunu ve Hikmet Ata’nınbaşkanlığında birçok hizmet yapıldığını ifade eden İl Başkanı Mestan Özcan, yaptıkları girişimler sonucu İlçenin pek çok noktasında yapılacak asfaltlama çalışmaları için gereken malzemelerinÇevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından temin edileceğini açıkladı.

AK Parti İl Başkanı Mestan Özcan ayrıca, 1. bölge sit alanı olup doğalgaz alamayan mahallelere de doğalgaz verebilmek için yapılacak çalışmalar için gerekli izinler alındığını söyledi.

Başkan Mestan Özcan açıklamasında şunları kaydetti:

“Kıymetli hemşehrilerim şimdi de Marmaraereğlisi’ni ilgilendiren ve hemşehrilerimize müjde niteliğinde bazı konuları size aktarmak istiyorum. Marmaraereğlisi belediyesi yaklaşık 7,5 aydır AK Parti Belediyesi olarak hizmet veriyor. Belediye Başkanımız Hikmet Ata, Belediye Başkan Yardımcılarımız ve İlçe Başkanımız Muhammet Gökmen ile yakın zamanda çok verimli toplantılar gerçekleştirdik. Kısa ve orta vadede Marmaraereğlisi için yapılacak olan faaliyetleri planladık.

Bu planlar çerçevesinde hızlıca bir Ankara programı organize ettik. Kıymetli hocamız TBMM Başkanımız Sn. Mustafa Şentop, Milletvekillerimiz Mustafa Yel ve Çiğdem Koncagül ile birlikte Ankara’da görüşmeler ve bir dizi ziyaretler yaptık. 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız Ereğli Merkez, Sultanköy ve Yeniçiftlik Mahallelerimiz de bu yaz yapacağımız asfalt çalışmaları için asfalt plentimizi çalıştırmayı sağlayacak olan gerekli malzeme ve desteği sağlayacaklarının sözünü verdi. Yine 1. Bölge sit alanı olup doğalgaz alamayan mahallelere de doğal gaz verebilmek için yapılacak çalışmalara izinler alınmış oldu. Ayrıca 80’li yıllardan beri ihmal edilen tarihi eserlerin gün yüzüne çıkarılması amacıyla yeniden kazı çalışmaları başlamak üzere yeni bir kazı başkanı atandı ve ekipler kuruluyor. Marmaraereğlisi bu şekilde tarihi ve turistik bir merkez olma ideallerine kavuşacak inşallah.”

Anahtar Kelimeler:
Çorlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ÇalışıyorÖnceki Haber

Çorlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürl...

Trakya Birlik 500 Büyük ArasındaSonraki Haber

Trakya Birlik 500 Büyük Arasında

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar