Trakya Birlik
Tekirdağ
DOLAR26.8413
EURO28.793
ALTIN1655.4

Trakya Birlik Genel Kurulu Yapıldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Trakya Birlik Genel Kurulu Yapıldı
Abone ol
Trakya Birlik, 2021/2022 İş yılı seçimli genel kurulu, Edirne Mimar Sinan Kapalı Spor Salonunda, 48 kooperatifin Kasım ayında gerçekleştirdiği genel kurullarında Birlik Temsilciliğine seçilen 298 temsilcinin katılımıyla Birlik ruhunun en güzel örneği sergilenerek gerçekleştirildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Başkanı Şafak KIRBİÇ, geçtiğimiz iş yılı ve içerisinde bulunduğu iş yıllarının genel değerlendirmesini yaparak gelecek dönemde gerçekleştirmeyi planladıkları projeleri hakkında genel kurula bilgi verdi. Konuşmasının sonunda yapılacak olan genel kurulun ortaklara, kuruma ve Ülkemize hayırlı olmasını diledi.

Genel Kurulda Divan Başkanlığı’na Durgut ERSOY (Pehlivanköy Koop.), Başkan Vekilliği’ne Levent KIZILTAN (Gelibolu Koop.), Katip Üyeliklere Göksel BAYTOK (Babaeski Koop.)  ve Yaşar ŞENTÜRK (Hayrabolu Koop.), seçildi.

Atatürk ve Aziz Şehitlerimiz için yapılan saygı duruşu ve okunan İstiklal Marşından sonra, Gündem Maddelerinin sırasıyla okunarak oylanmasından sonra gündemin 19. maddesi gereği seçime geçildi.

Trakya Birlik delegelerinin kurumuna sahip çıktığı ve 299 mevcut delegeden 298’sinın oy kullanarak katıldığı genel kurulda, 296 oyun geçerli 2 oyun geçersiz sayıldığı seçimde Malkara Kooperatif  Başkanı Cem ÖZKAN’ ın sarı listesi 81 oy alırken, geçerli 296 oyun 215’ini alan Şafak KIRBİÇ, Emre YILMAZ, , Hilmi KAHRAMAN, Ahmet AKGÜN, Hüseyin KOCABIYIK ve Remzi KOBAK’tan oluşan mavi liste seçimi kazandı.

Trakya Birlik tarafından yapılan açıklamada; “2021/2022 iş yılı Genel Kurulumuza katılarak Birlik Ruhunun en güzel örneğini sergileyen tüm kooperatif başkan ve yönetim kurulu üyelerimiz ile teveccüh göstererek bizlere önümüzdeki 4 yıl için yönetim kurulu üyeliği görevi veren Birlik temsilcilerimize teşekkür eder, bu büyük ve değerli emaneti daha da ilerilere taşıyarak başta üretici ortaklarımız olmak üzere Ülke Tarımına daha büyük hizmetler sunmak kararlılığıyla Genel Kurulumuzun Birliğimize ve Ülkemize hayırlı olmasını dileriz.” İfadelerine yer verildi.    

Anahtar Kelimeler:
AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığından NKÜ Rektörüne ZiyaretÖnceki Haber

AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığından NKÜ...

Binlerce Öğrenci Süleymanpaşa Belediyesi Sınav Simülasyonunda Ter DöktüSonraki Haber

Binlerce Öğrenci Süleymanpaşa Belediyesi...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar