Trakya Birlik
Tekirdağ
DOLAR26.8413
EURO28.793
ALTIN1655.4
Özgür Köker 2

Çorluspor 1947 Kulübü Depremzedelerin Yanında

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Çorluspor 1947 Kulübü Depremzedelerin Yanında
Abone ol
Çorluspor 1947 Spor Kulübü, tüm ulusumuzu derin bir yasa boğan deprem felaketi sonrası bütün geliri afetzedelere bağışlanmak üzere 3. lig temsilcisi Büyükçekmece Tepecikspor ile dostluk maçı yapacak.

Çorlu halkının 5 bin 200 kişi kapasiteli Çorlu General Basri Saran Stadını hınca hınç doldurarak afetzedelerimizin yanında olacağına inancımız tamdır

26 Şubat Pazar günü saat 14.00`da Çorlu General Basri Saran Stadında oynanacak müsabakanın biletleri 100 liradan satışa çıkarılırken protokol tribünü bilet fiyatları ise 1.000 lira olarak belirlendi. Çorluspor 1947 Kulübü Başkanı Yusuf Gümüş konuya ilişkin yaptığı açıklamada Çorluspor 1947 Spor Kulübünün depremin yaşandığı ilk andan itibaren yönetim kurulu ile birlikte çeşitli çalışmalara imza attığını belirtirken; “Daha önce yönetim kurulumuzca alınan karar doğrultusunda topladığımız 600 bin liralık nakdi, 150 bin liralıkta ayni yardımı depremzedelerimize ulaştırdık” dedi.

Gümüş; “İstanbul ilimizin 3. Ligde ki temsilcisi Büyükçekmece Tepecikspor ile dostluk maçı gerçekleştireceğiz. Maça giriş bilet fiyatını açık ve kapalı tribünler için 100 lira olarak belirledik. Futbol farklı görüşte insanları aynı duygular için bir araya getiren önemli unsurların başında gelmektedir.  Çorlu halkının 5 bin 200 kişi kapasiteli Çorlu General Basri Saran Stadını hınca hınç doldurarak afetzedelerimizin yanında olacağına inancımız tamdır. Gün birlik ve beraberlik günüdür.

7`den 70`e tüm halkımızı bu anlamlı müsabakaya davet ediyorum

Kulüp Başkanı Yusuf Gümüş açıklamalarının devamında; “Afetzede vatandaşlarımıza yardım amaçlı çağrımıza kayıtsız kalmayan 3. Lig temsilcisi Büyükçekmece Tepecikspor Kulübü yönetimine teşekkür ediyorum. Bu anlamda 7`den 70`e tüm halkımızı bu anlamlı müsabakaya davet ediyorum. Stad girişinde kulüp yetkililerimizce de bilet satışı gerçekleştirilecek. Bilet alımlarında kulüp yönetim kurulu üyelerimizle irtibata geçilebilir” dedi.

Anahtar Kelimeler:
Minikler Kendi Eşyalarını Deprem Bölgesindeki Çocuklara GönderdiÖnceki Haber

Minikler Kendi Eşyalarını Deprem Bölgesi...

Süleymanpaşa Belediyesi ve NKÜ İş Birliği YaptıSonraki Haber

Süleymanpaşa Belediyesi ve NKÜ İş Birliğ...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar