Trakya Birlik
Tekirdağ
DOLAR18.0866
EURO17.9891
ALTIN1008.9
Özgür Köker 2

Çorlu TSO'da Meclis Üyeleri Erdim Noyan İle Devam Dedi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Çorlu TSO'da Meclis Üyeleri Erdim Noyan İle Devam Dedi
Abone ol
Çorlu Ticaret ve Sanayi Odasının yapılan Meclis başkanlığı seçiminde Erdim Noyan tekrar başkanlığa seçildi.Meclis başkan yardımcılığına Saral Sarıalioğlu ve Hülya Perin , katipliğe ise Sedat Yıldırım seçildi.

Çorlu Ticaret ve Sanayi odasının yaptığı seçimlerin ardından meclis başkanlığı seçimi de yapıldı. Meclis başkanlığına Erdim Noyan aday oldu. Tek aday olarak seçimlere giren Noyan  yapılan oylamada  meclis üyelerinin oylarını alarak tekrar meclis başkanlığına seçildi. Meclis başkan yardımcılıklarına ise Saral Sarıalioğlu, Hülya Perin Meclis katipliğine ise Sedat Yıldırım seçildi.


"BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Yapılan seçim sonrasında  kendisini bir kez daha meclis başkanlığına seçilen Erdim Noyan  katılan destek veren herkese teşekkür ettiğini belirterek, “2018 yılından beri gururla yürüttüğüm Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanlığı görevine bir kez daha seçilerek 64 Yıllık Çorlu TSO tarihinde ard arda  ilk kez seçilen Meclis Başkanı olma onurunu şahsıma yaşattıkları için Çorlu TSO Meclisine şükranlarımı sunuyorum. Çorlu TSO üyelerinin sorunlarına çözüm üretmek ve fayda sağlamak için beraber çalışmalarımıza devam edeceğiz. Seçim sürecinde verdikleri destek için Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan’a, Meclis ve Komite üyelerine, Tekstil Sektör temsilcilerine, Çorlu TSO Personeline, manevi desteklerini esirgemeyen Can Tekstil İcra Kurulu Başkanı Mahmut Can’a, Mesai Arkadaşlarıma, Dostlarıma ve Aileme candan teşekkürlerimi sunarım”dedi.

Anahtar Kelimeler:
Bölge Planı Vizyon Çalıştaylarının Sonuncusu Tekirdağ’da YapıldıÖnceki Haber

Bölge Planı Vizyon Çalıştaylarının Sonun...

NKÜ Kalite Çalışmaları; Eğiticilerin EğitimiSonraki Haber

NKÜ Kalite Çalışmaları; Eğiticilerin Eği...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar