Özgür Köker 1
Tekirdağ
DOLAR29.0343
EURO31.3338
ALTIN1851.6
Levent Silistre

Levent Silistre

Mail: leventsilistre@gmail.com

İl Başkanı Ne İş Yapar?

Kazanın ardından 10 gün sonra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu kazanın yaşandığı Sarılar Mahallesi’nde hazırladıkları tren kazası raporunu açıkladı. Açıkladı, açıklamasına ama her ne hikmetse Kılıçdaroğlu’nun gelişini Tekirdağ İl Başkanlığı kimseye açıklamadı. Açıklama gereği duymadı. Duyurmak istemedi herhalde, Genel Başkanlarının geleceğini… (Biz kendi çabalarımızla duyduk)

Merakımdan soruyorum CHP İl Başkanı Recep Ökten ne iş yapar?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Tekirdağ’a geliyor, basına programını gönderme tenezzülünde bile bulunmuyorsunuz! Davet etmeyi geçtik, programını bile göndermiyorsunuz! CHP İl Başkanlığı sosyal medya hesabı facebook sayfasında Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu’nun geleceğiyle ilgili de tek bir paylaşım yok. Hayırdır arkadaş Genel Başkanınızdan mı utanıyorsunuz? Nedir bu gizlilik?

Biz gazeteciler CHP’deki arkadaşlarımızı, dostlarımızı arıyoruz; “CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun programı nedir” diye soruyoruz ve öğreniyoruz.

Seçilen Milletvekili, tenezzül edip mazbatasını almaya gitmez, şoförünü gönderir ve mazbatasını aldırır!

Belediye Başkanı, Milletvekili ile mahkemelik olur!

Milletvekili, Belediye Başkanı ile Mahkemelik olur!

Belediye Başkanı başka ilçenin belediye başkanına kızar, açılışlarına katılmaz, temel atma törenlerine katılmaz! tripler, tripler…

Halktan kopuk (tanımıyorlar bile), basından kopuk (selam versem mi? Vermesem mi? Tereddüdü yaşıyor), sayın İl Başkanı Recep Ökten, bu kafayla giderseniz önümüzdeki yerel seçimlerde 12-0’ı zor görecek. Tekirdağ’da 24 Haziran seçimlerinde çıkardığı tablo ortada… 2015 seçimleri  E.67’den 2018 seçimleri 8.18’e gerilemekte büyük bir başarı… Genel Başkanınız Kemal Kılıçdaroğlu’nun Tekirdağ’a geleceğini bile duyurma tenezzülünde bulunmuyorsunuz!

CHP’nin Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak ise aynı zamanda Tekirdağ Milletvekili… Bir Genel Başkan Yardımcısı olarak Tekirdağ’daki bu tabloya ve bunlara müdahale etmeyi düşünüyor mu? (İl Kongresinde gerçi İl Başkanını isteyen ve İl Başkanı yapanda Faik Öztrak değil miydi?)

Eleştirdiğimiz kadar yiğidin hakkını yiğide vermek gerekiyor…

Babamın oğlu değil, akrabam hiç değil… İlhami Özcan Aygun, hem milletvekili, hem belediye başkanı, hem il başkanı hem de ilçe başkanı gibi çalışıyor. Toplumu ilgilendiren her konuda bizzat orada, bizzat haber veriyor, bizzat ilgileniyor. Tren kazasında, fabrika yangınında, sorunun olduğu ve olacağı yerde bizzat bulunuyor. Soruyor, soruşturuyor, selam veriyor, tokalaşıyor, hal hatır soruyor. İl Başkanı gibi selam versem mi? Vermesem mi tereddüdü yaşamıyor... (Umarım bu heyecanı ve çalışma şevki böyle devam eder)

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar