Trakya Birlik
Tekirdağ
DOLAR18.0866
EURO17.9891
ALTIN1008.9
Özgür Köker 2

TBMM Başkanı Şentop’un Oğlu Selahaddin Şentop’un Mutlu Günü

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Abone ol
TBMM Başkanı Mustafa Şentop’un oğlu Mehmet Selahaddin Şentop ile Ayşegül Akbulut İstanbul’da düzenlenen nikah töreniyle dünyaevine girdi.

İstanbul Beykoz Mecidiye Kasrı’nda dünyaevine giren çift, Gaziantep ve Mardin’de meydana gelen ve çok sayıda vatandaşın hayatını kaybettiği trafik kazaları sebebiyle sade bir tören yaptı.

Çiftin nikahını İstanbul Müftüsü Safi Arpaguş kıydı. Nikah şahitliklerini Azerbaycan Milli Meclis Başkanı Sahiba Gafarova, Pakistan Senato Başkanı Muhammad Sadıq Sanjrani, KKTC Meclis Başkanı Zorlu Töre, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Meclis Eski Başkanı Bülent Arınç, Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Aslan ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan yaptı.

Nikaha ayrıca, Makedonya Alternativa Partisi Genel Başkanı Afrim Gashi ve Makedonya Eski Devlet Bakanı Furkan Çako, Karadağ Müftüsü Rifat Feyzic, Gümülcine Seçilmiş Müftüsü İbrahim Şerif ve Sadık Ahmet'in kurduğu DEP Partisi Genel Başkanı Çiğdem Asafoğlu ile siyaset, iş dünyası, sanat ve medya dünyasından davetliler katıldı.

Meclis Başkanı Mustafa Şentop, nikah töreninde davetlilere, katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Anahtar Kelimeler:
Ergene Velimeşespor’dan Transfer HarekatıÖnceki Haber

Ergene Velimeşespor’dan Transfer Harekat...

Tekirdağ Ülkü Ocakları Saha Çalışmalarını HızlandırdıSonraki Haber

Tekirdağ Ülkü Ocakları Saha Çalışmaların...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar