Trakya Birlik
Tekirdağ
DOLAR26.8413
EURO28.793
ALTIN1655.4
Özgür Köker 2

NKÜ’de Kampüse Hoş Geldin Etkinliği

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
NKÜ’de Kampüse Hoş Geldin Etkinliği
Abone ol
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinde yeni eğitim-öğretim yılının başlaması dolayısıyla “Kampüse Hoş Geldin” etkinliği düzenlendi.

Üniversitemiz Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı (SKS) tarafından organize edilen etkinliğe Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yılmaz ÇAKICI, Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Hacı Bayram ZENGİN, SKS Daire Başkanı Öğr. Gör. Serkan AYDIN ve Üniversitemiz personeli ile çok sayıda öğrenci katıldı.

Üniversitemiz Spor Kompleksi önünde gerçekleşen etkinlik kapsamında NKÜ Öğrenci Topluluklarının stantlarında topluluk temsilcileri, ziyaretçilere üyesi oldukları toplulukların faaliyetleri ile ilgili bilgilendirme yaptı. Etkinliğe çeşitli kurumlar da kurdukları stantlarla katılarak destekte bulundular. Öğrencilerin keyifli vakit geçirdiği “Kampüse Hoş Geldin” etkinliğine ilgi yoğun oldu.

Alanda öğrenci toplulukları tanıtımlarının yanı sıra halat çekme yarışması, okçuluk, ip atlama, korumalı futbol ve yüz boyama gibi çeşitli yarışma ve aktiviteler düzenlendi. İki gün sürecek etkinlik boyunca öğrenci gruplarının konserleri ve DJ performansları da gerçekleşecek.

Anahtar Kelimeler:
Süleymanpaşa Millet Bahçesi Projesi Hızla YükseliyorÖnceki Haber

Süleymanpaşa Millet Bahçesi Projesi Hızl...

Meme Kanseri Farkındalık Seminerleri Kırsal Mahallelerde Devam EdiyorSonraki Haber

Meme Kanseri Farkındalık Seminerleri Kır...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar