Trakya Birlik
Tekirdağ
DOLAR18.0866
EURO17.9891
ALTIN1008.9
Özgür Köker 2

İş adamı Müjdat Uysalcan: Ulu Önderimizi Rahmetle Anıyoruz

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
İş adamı Müjdat Uysalcan: Ulu Önderimizi Rahmetle Anıyoruz
Abone ol
İşadamı Müjdat Uysalcan, “Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 84. Yılında rahmet ve minnet ile anıyoru” dedi.

Uysalcan yaptığı açıklamada ‘Ebedi Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü, ebediyete intikalinin 84. yıl dönümünde özlem, rahmet ve saygıyla anıyorum.

Büyük Türkiye Cumhuriyet’inin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, tarihe yön veren, büyük mücadeleye komutanlık yapan, Türkiye Cumhuriyetini bizlere armağan eden büyük bir önderdir.

"Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır; fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır" diyen Atatürk, eserleriyle, ilke ve devrimleriyle kalplerimizde yaşamaktadır.

İşadamı Uysalcan "Atamızın aramızdan ayrılışının 84. yılında, O'nun bize gösterdiği yolda hiç durmadan yürüyeceğimize olan andımızı bir kez daha yineliyoruz.  Atatürk'e ve bu ülkeye olan borcumuzu, çok çalışarak ödeyebileceğimizi bir kere daha belirtmek istiyorum. Mustafa Kemal Atatürk, Türk Milleti’nin yeniden ayağa kalkmasının ve sonsuza kadar sürecek bağımsızlığının ölümsüz ismi olmuştur. Ülkemizin kurtarıcısı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ile birlikte silah arkadaşlarını ve bu ülke için canlarını veren tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi de şükranla anıyorum." dedi.

Anahtar Kelimeler:
Çorluspor 1947'nin Yeni Teknik Direktörü Yusuf ŞimşekÖnceki Haber

Çorluspor 1947'nin Yeni Teknik Direktörü...

Türkiye’yi Çorlu TSO Başkanı İzzet Volkan Temsil EttiSonraki Haber

Türkiye’yi Çorlu TSO Başkanı İzzet Volka...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar