Trakya Birlik
Tekirdağ
DOLAR26.8413
EURO28.793
ALTIN1655.4
Özgür Köker 2

Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan Güven Tazeledi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan Güven Tazeledi
Abone ol
Çorlu TSO Meclisi, gerçekleştirdiği seçim ile Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri, Birlik Genel Kurul Delegeleri ve Disiplin Kurulu Üyelerini seçti.

2 Ekim 2022 tarihinde gerçekleştirilen Meslek Komiteleri ve Meclis Üyeleri organ  seçimlerinin tamamlanmasının ardından  Çorlu TSO Meclisi; 08 Ekim 2022 Cumartesi günü bir araya gelerek yargı gözetiminde  gerçekleştirdiği seçim ile Yönetim Kurulu Başkanı,  Yönetim Kurulu  Üyeleri, Birlik Genel Kurul Delegeleri ve Disiplin Kurulu Üyelerini seçti.

Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine Çorlu TSO Meclis Başkanı olarak Erdim Noyan yeniden seçildi.

Çorlu TSO Yönetim Kurulu Üyeleri Belirlendi

İzzet Volkan (Başkan), Kaya Kumyol, Cem Tunalı, Tamer Sert, Müslüm Kahraman, İsmail Korkut, Ertuğrul Adıgüzel, Ahmet Bayram, Hüseyin Ersoy, Elif Perçinoğlu ve Ramazan Yaman seçildiler.

TOBB Genel Kurul Delegeleri

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği  (TOBB) Delegeliğine; Levent İpekoğlu, Mustafa Bahadır Yekeler, Zihni Kumaşoğlu, Göksel Şahin, Barış Güler, Kemal İnan, Necati Yıldız, Serkant Hocaoğlu ve Mutlu Turna seçildiler.

Çorlu TSO Disiplin Kurulu Üyeleri

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Disiplin Kurulu Üyeliğine ise; Halil İbrahim Cebeci, Berk Akın, Kahraman Hayta, Emre Ersöz, Olga Erel ve Korkud Diktaş seçildiler.

Girilen yolun bir sevda ve hizmet işi olduğunu dile getiren  Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı  İzzet Volkan; “Aynı çatı altında meclis üyelerimiz ve tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte bölgemizi  çok daha iyi yerlere getirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Anahtar Kelimeler:
Ergene Velimeşespor'dan İlk GalibiyetÖnceki Haber

Ergene Velimeşespor'dan İlk Galibiyet

Bölge Planı Vizyon Çalıştaylarının Sonuncusu Tekirdağ’da YapıldıSonraki Haber

Bölge Planı Vizyon Çalıştaylarının Sonun...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar