Trakya Birlik
Tekirdağ
DOLAR18.0866
EURO17.9891
ALTIN1008.9
Özgür Köker 2

Başkan Cüneyt Yüksel Koronavirüs Denetimlerine Katıldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Cüneyt Yüksel Koronavirüs Denetimlerine Katıldı
Abone ol
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, İçişleri Bakanlığı genelgesi doğrultusunda 81 ilde eşzamanlı olarak gerçekleştirilen Korona virüsü salgını ile ilgili denetimlere katıldı.

Süleymanpaşa merkezinde Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım’ın himayesinde yürütülen denetimlerde ilçe esnafına ziyarette bulunan Başkan Yüksel, Korona virüsü salgını ile ilgili esnafın aldığı tedbirleri denetledi.

ÜLKE GENELİNDE EŞZAMANLI DENETİM YAPILDI

‘Sağlık İçin, Hepimiz İçin’ sloganı ile ülke genelinde eş zamanlı olarak yürütülen çalışmalara Vali Yıldırım ve Başkan Yüksel’in yanı sıra, Süleymanpaşa Kaymakamı Harun Kaya, ilgili il ve ilçe müdürleri, kolluk kuvvetleri ve Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri de iştirak etti.

YÜKSEL: “TEDBİRLER HEM KENDİMİZİ HEM SEVDİKLERİMİZİ KORUR”

Gerçekleştirilen denetimlerde vatandaşların aldığı tedbirleri inceleyen Başkan Yüksel, salgına karşı uyulması gereken kuralları hatırlatarak, “Tedbirler sadece kendimizi değil sevdiklerimizi de korumak için çok önemli. Lütfen hep birlikte bu tedbirlere ve üç temel kural olan hijyen, maske ve sosyal mesafeye uyalım. Bu salgını hep birlikte atlatacağımıza olan inancım ve güvenim tam,” diye konuştu.

TEDBİRLERİ YERİNE GETİREN ESNAFA TEŞEKKÜR

Denetimlerde tedbirlere riayet eden esnaf ve vatandaşlara teşekkür eden Yüksel, eksikleri bulunanlara da uyarılarda bulunarak eksiklerin giderilmesi konusunda belediye olarak desteğe her zaman hazır olduklarını vurguladı.

Anahtar Kelimeler:
AK Parti Malkara'da Gökhan Şentürk Güven TazelediÖnceki Haber

AK Parti Malkara'da Gökhan Şentürk Güven...

Başkan Cüneyt Yüksel'den Pozitif Vaka AçıklamasıSonraki Haber

Başkan Cüneyt Yüksel'den Pozitif Vaka Aç...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar