Trakya Birlik
Tekirdağ
DOLAR18.0866
EURO17.9891
ALTIN1008.9
Özgür Köker 2

Başkan Cüneyt Yüksel Başkan Şılga’yı Ziyaret Etti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Cüneyt Yüksel Başkan Şılga’yı Ziyaret Etti
Abone ol
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, yeni kurulan S. S. Süleymanpaşa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin Kurucu Başkanı Hamdi Şılga’yı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Saygı’nın da eşlik ettiği ziyarette, uzun uğraşlar sonunda kurulan S. S. Süleymanpaşa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin şehrin esnafına hayırlı olması temennilerini ileten Başkan Yüksel, kooperatifin kuruluş aşamaları ve projeleri hakkında Şılga’dan bilgi aldı.

ŞILGA’DAN TEŞEKKÜR

Nezaket ziyareti dolayısıyla Yüksel’e teşekkür eden Kooperatif Başkanı Şılga, Süleymanpaşa’nın günden güne büyüyen bir kent olduğunu ve esnafa daha fazla destek olabilmek için yola çıktıklarını ifade etti.

Ziyaret sonrası açıklamada bulunan Başkan Yüksel, “S.S. Süleymanpaşa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanımız Sayın Hamdi Şılga’yı ziyaret ettik. Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Gökhan Saygı ile birlikte gerçekleştirdiğimiz ziyarette, kıymetli başkanımıza görevinde başarılar dileyerek, yeni kurulan kooperatiflerinin hayırlı olması temennisinde bulunduk,” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:
Çorlu’da Dilencilere OperasyonÖnceki Haber

Çorlu’da Dilencilere Operasyon

Tekirdağ Valiliği: Teşekkürler TekirdağSonraki Haber

Tekirdağ Valiliği: Teşekkürler Tekirdağ

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar