Trakya Birlik
Tekirdağ
DOLAR18.0866
EURO17.9891
ALTIN1008.9
Özgür Köker 2

Asyaport’tan Tekirdağ’da Özel Eğitim Gören Çocuklar İçin Destek

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Asyaport’tan Tekirdağ’da Özel Eğitim Gören Çocuklar İçin Destek
Abone ol
Asyaport, MSC ve Medlog gönüllüleri, eğitime destek amacıyla Tekirdağ Süleymanpaşa’daki özel eğitim veren okulun bahçesi ve çevresini temizledi.

70 KİŞİLİK GÖNÜLLÜ EKİP PROJEDE YER ALDI


Türkiye’nin en büyük dünyanın ise sayılı konteyner limanından biri olan Asyaport Limanı, MSC ve Medlog çalışanlarından oluşan 70 kişilik gönüllü, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Tekirdağ Süleymanpaşa’da özel çocuklar için eğitim veren Hürriyet Özel Eğitim Uygulama Okulu’nun eksiklerini karşılayarak çevre düzenlemesini yaptı.
 

ARA TATİLİ FIRSAT BİLİP OKUL BAHÇESİNİ DÜZENLEDİLER
 

Etkinlikte, şirket çalışanları ara tatil dönemi olması nedeniyle boş olan okulun bahçesinde kapsamlı bir temizlik yaparken, okulun bahçesindeki ağaçlara da kuşlar için kuş yuvaları taktı. Öğrencilere destek olmak ve geleceğe umutla bakmalarını sağlamak amacıyla başlatılan proje ile okulun ihtiyaç duyduğu diğer tüm eksikler karşılandı. Bu projeyle Asyaport, MSC ve Medlog çalışanları sosyal sorumluluk bilincini ve yarattığı değeri ortaya koydu.


DENİZ YÜZEYİNİ VE PLAJLARI DÜZENLİ TEMİZLİYORLAR
 

Çevreci liman özelliğini taşıyan Asyaport Limanı çalışanları düzenli olarak doğaya ve çevreye saygı çerçevesinde plaj temizliği deniz yüzeyi temizliği ve dip temizliği yapıyor. Ayrıca limana ait deniz süpürgesi ile özellikle yaz döneminde vatandaşların rahat bir şekilde denize girebilmeleri için deniz yüzeyini düzenli olarak temizleniyor. 

Anahtar Kelimeler:
İzzet Volkan WCF Başkanını Türkiye'de AğırladıÖnceki Haber

İzzet Volkan WCF Başkanını Türkiye'de Ağ...

İnecik Mahallesi Çevreyolu Çalışmaları SürüyorSonraki Haber

İnecik Mahallesi Çevreyolu Çalışmaları S...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar